Suplasyn M.D.

sterilný roztok hyaluronátu sodného 7 mg/0,7 ml, 1x0,7 ml

STERILNÝ ROZTOK HYALURONÁTU SODNÉHO Viskoelastická náhrada synoviálnej tekutiny pre malé kĺby KYSELINA HYALURÓNOVÁ je bežnou súčasťou kĺbovej t.. Viac informácií

vaša cena s DPH: 23,59 €
Rýchlo a spoľahlivo

STERILNÝ ROZTOK HYALURONÁTU SODNÉHO
Viskoelastická náhrada synoviálnej tekutiny pre malé kĺby

KYSELINA HYALURÓNOVÁ je bežnou súčasťou kĺbovej tekutiny a zohráva kľúčovú úlohu pri udržovaní fyziologického vnútorného prostredia kĺbu.

ZLOŽENIE: Viskoelastický roztok s definovanou molekulovou hmotnosťou čistenej kyseliny hyaluronovej, získanej fermentáciou (m. d. štandardy pre malé dávky).
Každá injekčná striekačka obsahuje:
sodnú soľ kyseliny hyaluronovej ………………………………..... 7 mg
pomocné látky q.s.............................................................………… 0,7 ml

CHARAKTERISTIKA: Kyselina hyalurónová je prototyp širokého spektra sacharidových biopolymérov (glykozaminoglykánov), dôležitých zložiek všetkých extracelulárnych štruktúr tkanív vrátane chrupavky a synoviálnej tekutiny. Účinnou látkou SUPLASYNu m.d. je kyselina hyalurónová s definovanou dĺžkou molekulárneho reťazca a s vysokým stupňom čistoty.

POUŽITIE: Náhrada synoviálnej tekutiny pre malé kĺby. Je potvrdené, že SUPLASYN® m.d. je účinný pri osteoartróze, pri ktorej zmierňuje bolesť a zlepšuje fyzikálne vlastnosti kĺbov. Pre väčšie kĺby sa má používať SUPLASYN® injekčné striekačky 20 mg/2 ml.

Opýtať sa lekárnika

Kontakt

+421 02/8008 1111

Po-Pia 8:00 - 16:00

Vložte validný Telefón
Splnené!
Splnené
Vložte validný email
Musíte vyplniť Správu

Osobné údaje sa spracúvajú na základe článku 6 ods. 1 písm. f) NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/670 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri správe osobných údajov a voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa ruší smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov)

Bližšie info o spracovaní Vašici osobných údajov nájdete TU

Kód14591
Skladom Skladom
Vek Pre dospelých
Forma užitie Roztok
Vhodné pre Pre všetkých
Veľkosť balenia 1 ml

Súvisiace produkty

Predchádzajúci odporúčaný produkt
Ďalší odporúčaný produkt