Lift4skin Gold Glowing Mist Bronze

sprej na zvýraznenie opálenia pokožky 1x150 ml

Sprej na zvýraznenie opálenia pokožky okamžite dodáva pokožke pôsobivý zlatistý lesk, maskuje nerovnomerné opálenie a prirodzene zdôrazňuje hnedosť.. Viac informácií

vaša cena s DPH:
Použite vyhľadávanie na stránke alebo vyberte kategóriu v menu
Rýchlo a spoľahlivo

Sprej na zvýraznenie opálenia pokožky okamžite dodáva pokožke pôsobivý zlatistý lesk, maskuje nerovnomerné opálenie a prirodzene zdôrazňuje hnedosť pokožky.

Dúhové mikropigmenty zaručujú luxusné zvýraznenie opálenia, poskytujú prirodzene krásny a zdravý vzhľad pokožky. Zlaté čiastočky spreja odrážajú svetlo a majú opticky zoštíhľujúci efekt. Vďaka vylepšenému zloženiu obsahujúcemu extrakt z karamboly a kokosovú vodu okamžite hydratuje a regeneruje pokožku a zároveň koriguje jej nerovnomerný tón. Vyhladzuje a napína pokožku a zanecháva ju zamatovo hebkú. Vďaka ľahkému zloženiu sa okamžite vstrebáva. Pre všetky typy pokožky.

Opýtať sa lekárnika

Kontakt

+421 02/8008 1111

Po-Pia 8:00 - 16:00

Vložte validný Telefón
Splnené!
Splnené
Vložte validný email
Musíte vyplniť Správu

Osobné údaje sa spracúvajú na základe článku 6 ods. 1 písm. f) NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/670 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri správe osobných údajov a voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa ruší smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov)

Bližšie info o spracovaní Vašici osobných údajov nájdete TU

Kód13301
Skladom Nie je skladom
Vek Pre dospelých
Forma užitie Sprej
Vhodné pre Pre všetkých
Veľkosť balenia 101-250 ml
Použitie kozmetiky Na opalovanie
Kategória Kozmetika