Desloratadin Xantis 5 Mg

1x10 ks

Liek obsahuje desloratadín. Je to antihistaminikum. Používa sa: na zmiernenie príznakov spojených s ale.. Viac informácií

vaša cena s DPH: 5,09 €
Rýchlo a spoľahlivo

Liek obsahuje desloratadín. Je to antihistaminikum. Používa sa:

  • na zmiernenie príznakov spojených s alergickou nádchou (zápal nosových priechodov spôsobený s alergiou, napríklad sennou nádchou alebo alergiou na roztoče v prachu). Tieto príznaky zahŕňajú kýchanie, výtok z nosa alebo svrbenie v nose, svrbenie na podnebí a svrbenie, sčervenanie alebo slzenie očí.
  • na zmiernenie príznakov spojených s urtikáriou (ochorenie kože spôsobené alergiou). Tieto príznaky zahŕňajú svrbenie a žihľavku.

Opýtať sa lekárnika

Kontakt

+421 02/8008 1111

Po-Pia 8:00 - 16:00

Vložte validný Telefón
Splnené!
Splnené
Vložte validný email
Musíte vyplniť Správu

Osobné údaje sa spracúvajú na základe článku 6 ods. 1 písm. f) NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/670 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri správe osobných údajov a voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa ruší smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov)

Bližšie info o spracovaní Vašici osobných údajov nájdete TU

Kód11905
Skladom Skladom
Vek Pre dospelých
Forma užitie Tablety
Vhodné pre Pre všetkých
Veľkosť balenia 6-10 ks
Kategória Lieky

Súvisiace produkty

Predchádzajúci odporúčaný produkt
Ďalší odporúčaný produkt